Odmietnuť

Ocenení

Odbory

Hudobný odbor

Je charakteristický prepojením individuálneho vyučovania a skupinových aktivít - hudobná náuka, komorná a súborová hra, zborový spev.Vyučovanie prepája interpretačné a tvorivé zručnosti s rozvíjaním emocionálnych a racionálnych kompetencií žiaka.

Výtvarný odbor

Výtvarný odbor v ZUŠ poskytuje výtvarné vzdelanie a formovanie žiakom, ktorí prejavujú záujem a nadanie v oblasti vlastného výtvarného vyjadrovania a tvorby. Vo výtvarnom odbore je vyučovanie zamerané práve na rozvoj tvorivosti...

Tanečný odbor

Vzdelávací program pre tanečný odbor je programom rôznych tanečných a pohybových činností a otvorených príležitostí na rozvíjanie individuálnych učebných možností, tanečných a hudobno-pohybových kompetencií žiakov.